zAdmin (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Help
hi: मदद

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Messages
hi: संदेश

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Search form
hi: खोज फार्म

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
