zAdmin (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Messages
hr: Poruke

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
