zAdmin (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Tabs
hu: Fülek

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Enter Password
hu: Meg kell adni egy jelszót

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: full name
hu: teljes név

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Username or email address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje
