zAdmin (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: E-mail
is: Netfang

en: Username
is: Notendanafn

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Tabs
is: Flipar

en: Search form
is: Leitarform

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?
