zAdmin (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: E-mail
az: E-poçt

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları
