zAdmin (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: E-mail
et: E-post

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Username or email address
et: Kasutajanimi või e-posti aadress
