zAdmin (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: E-mail
eu: E-posta

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
