zAdmin (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Username or email address
fi: Käyttäjätunnus tai sähköpostiosoite
