zAdmin (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Username or email address
lt: Nario vardas ar el. pašto adresas
