zAdmin (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Username or email address
lv: Lietotāja vārds vai e-pasta adrese
