zAdmin (1.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Username
my: အမည်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
