zAdmin (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Enter Password
vi: Gõ mật khẩu

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
