zAdmin (1.0.2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
