zAdmin (1.0.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
