zAdmin (1.0.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Heim

en: E-mail
is: Teldupostur

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Search form
is: Leitifelt

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
