zAdmin (1.0.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:
