zAdmin (1.0.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Enter Password
kn: ಗುಪ್ತಪದವನ್ನು ನಮೂದಿಸಿ
