zAdmin (1.0.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
