zAdmin (1.0.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: E-mail
nn: E-post

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
