zAdmin (1.0.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
