zAdmin (1.0.2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: E-mail
tr: E-posta

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Help
tr: Yardım

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Messages
tr: İletiler

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Search form
tr: Arama formu

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Main content
tr: Ana içerik

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Site branding
tr: Site markası

en: Username or email address
tr: Kullanıcı adı ya da e-posta adresi

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
