zAdmin (1.0.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Username
ur: اسم صارف

en: Help
ur: مدد

en: Header
ur: ہیڈر
