zAdmin (1.0.2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Home
ca: Inici

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Messages
ca: Missatges

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Username or email address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
