zAdmin (1.0.2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Messages
cs: Zprávy

en: Tabs
cs: Záložky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Username or email address
cs: Uživatelské jméno nebo e-mailová adresa

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
