zAdmin (1.0.2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Username
da: Brugernavn

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Messages
da: Beskeder

en: Tabs
da: Faner

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Search form
da: Søgefelt

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Forgot your password?
da: Glemt din adgangskode?

en: Username or email address
da: Brugernavn eller e-mail-adresse

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
