zAdmin (1.0.2) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: E-mail
ja: メール

en: Username
ja: ユーザー名

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Messages
ja: メッセージ

en: Tabs
ja: タブ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Enter Password
ja: パスワードの入力

en: Search form
ja: 検索フォーム

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Username or email address
ja: ユーザー名またはメールアドレス

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
