zAdmin (1.0.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
