zAdmin (1.0.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Messages
ka: შეტყობინებები
