zAdmin (1.0.2) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
