zAdmin (1.0.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Search form
mr: शोध

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
