zAdmin (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Username or email address
ne: प्रयोगकर्ता नाम वा इमेल ठेगाना
