zAdmin (1.0.2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Username or email address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
