zAdmin (1.0.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Messages
sk: Správy

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Username or email address
sk: Používateľské meno alebo emailová adresa

en: User account menu
sk: Používateľské menu
