zAdmin (1.0.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Search form
sl: Iskalnik
