zAdmin (1.0.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
