zAdmin (1.0.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
