zAdmin (1.0.2) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Home
uk: Головна

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Confirm Password
uk: Підтвердження пароля

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Enter Password
uk: Введіть пароль

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: full name
uk: повна назва

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Username or email address
uk: Ім'я користувача або електронна адреса

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Custom JavaScript
uk: Власний JavaScript
