Zammad Webform Handler (1.0.0-beta7) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: External
nl: Extern

en: Webform
nl: Formulier

en: Verify
nl: Controleren

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
