Zammad Webform Handler (1.0.0-beta8) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: One
ca: Un

en: Phone
ca: Telèfon

en: External
ca: Extern

en: E-Mail
ca: Correu electrònic

en: Webform
ca: Formulari web

en: Chat
ca: Xat

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.
