Zammad Webform Handler (1.0.0-beta8) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: One
de: Eins

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Note
de: Hinweis

en: External
de: Extern

en: Webform
de: Webformular

en: Verify
de: Überprüfen

en: This field supports tokens.
de: Dieses Feld unterstützt Tokens.

en: Optional description.
de: Optionale Beschreibung.
