Zammad Webform Handler (1.0.0-beta8) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: One
ja: 1

en: Phone
ja: 電話番号

en: Note
ja: 注意

en: External
ja: 外部

en: E-Mail
ja: メール

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: This field supports tokens.
ja: このフィールドはトークンをサポートしています。
