Zammad Webform Handler (1.0.0-beta8) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Web
kn: ಅಂತರ್ಜಾಲ

en: Chat
kn: ಹರಟೆ
