Zammad Webform Handler (1.0.0-beta8) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Note
lv: Piezīme

en: External
lv: Ārējais

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: Webform
lv: Webforma

en: Web
lv: Internets

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.
