Zammad Webform Handler (1.0.0-beta8) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: One
lt: Vienas

en: Phone
lt: Telefonas

en: External
lt: Išorinis

en: Webform
lt: Web forma

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.
