Zaya (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: On
ar: في

en: Resources
ar: مصادر

en: Teaser
ar: موجز

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Card
ar: بطاقة

en: Resource
ar: مصدر
