Zaya (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: On
cs: Zapnuto

en: Resources
cs: Zdroje

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Example
cs: Příklad
