Zaya (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: On
he: פעיל

en: Resources
he: מקורות

en: Teaser
he: תקציר

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Card
he: קלף
