Zaya (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: On
mr: वर

en: Resources
mr: संसाधने

en: Off
mr: बंद

en: Example
mr: उदाहरण
