Zaya (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: On
sk: Zapnúť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Example
sk: Príklad
