Zendesk Forms (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Message
hr: Poruka

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Your e-mail address
hr: Vaša adresa e-pošte

en: Send
hr: Pošalji
